- 1 yaş doğumgünü kutlaması

'Kıdemli anne olma yolunda emin adımlarla yürüdüğün bir dönemin nişanesi adeta bu bebeğinin ilk doğum günü partisi. Bebeğin neler olduğunu tam olarak anlayamayacak olsa da 1 yaş doğum günü kesinlikle kutlamaya değer.'

 

İşte beklenen ana geldin! Bebeğin de sen de uzun, bol çekişmeli fakat şu an yorgunluktan farkına varamıyor olsan da dünyanın en keyifli bir yılını geride bıraktınız.

Kıdemli anne olma yolunda emin adımlarla yürüdüğün bir dönemin nişanesi adeta bu bebeğinin ilk doğum günü partisi. Her ne kadar bebeğin neler olduğunu tam olarak anlayamayacak olsa da bebeğinin bu dünyadaki, senin de annelik dünyasındaki ilk yılını doldurmuş olmanız kesinlikle kutlamaya değer! Tabii ayrıca fotoğraflarla ölümsüzleştireceğin bu kutlamanın anıları ise bir ömür boyu paha biçilemez olacaktır.

E kutlanacaklar bu kadar çok olunca hazırlıkları da iyiden iyiye zaman alıyor ve sıkı bir planlama gerektiriyor. Son zamanlarda doğum günü kutlamaları, süslemeler, temalar ikramlıklar ve organizasyon içeriği açısından olağan üstü çeşitlilik sunuyor.

Yani planlamayı yaparken senin de yapabileceklerin hayal gücünle sınırlı. Ve planlamaya başlarken yine;

İlk iş kişi sayısını belirlemek olmalı. Sonrasında belirlediğin kişi sayısına ve kutlamanın olacağı zamanın mevsim şartlarına göre mekanı belirlemek gerekecek. Bunlar netleştikten sonra ise işte yaratıcılığında sınır tanımadan planlayabileceğin bölüme geçeceğiz.

Belirleyeceğin tema nasıl olacak? Nasıl bir doğum günü partisi hayal ediyorsun ve bütçen  bu hayalin ne kadarını destekleyebilir. Bu önemli soruları organizasyon tarihinden birkaç ay önce netleştirmiş olmakta yarar var. Sonrasında bütçen dâhilinde doğum günü pastası, ikramlıklar, süsleme, fotoğraflar, hediyelikler vb. benzeri konuları planlayabiliriz.

Ancak,  'bu parti özünde benim için değil miydi, ben sadece fikir versem?’ diyorsan işi profesyonellere bırakmak en yerinde çözüm olacaktır.

Bu noktada bir organizasyon firması ile çalışman gerekecek. Organizasyon firması ile görüşmeden önce kafanda pek çok şeyi netleştirmiş olman her iki tarafın da işini kolaylaştırmış olacaktır. Sonrasında bu büyük güne hazırlanmalı ve bir ömür boyu unutamayacağın anılar biriktiriyor olduğunu unutmadan geride bıraktığın bu koca yılın tadını çıkarmalısın. Şehrin organizasyon firmaları ve parti evleri burada.

 

Önceki

- diş buğdayı

Sonraki

- ev güvenliği ve bebek odası

Eve Sığamadık Parti ve Oyun Evi

Ankara Çankaya'da Bulunan Mekanımızda Çocuklarınızın Doğum Gününü Eğlenceli Ortamında Kutlamak ve Oyun Grublarımızla Çocuklarınızın El beceri, Zeka, Koordinasyon, İletişim Gelişimleri için en iyi adresiniz.

Sak Organizasyon

19 yıllık tecrübesiyle

Sports International Bilkent

Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir. Çocuk merkezi yetişkinlerden ayrı bir departmandır. 0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar da uygulanmaktadır.

Beyaz Vizyon Tanıtım Organizasyon

Medicana International Ankara

Dünya çapındaki tecrübesiyle annelerin yanında.

Prenses Organizasyon

Bebeğinizin her adımında beraberiz

E-Bebek

Anne ilgisi,uzman bilgisi

Çocukca Mobilya

OLALAA PARTİ EVİ

Ankara, Çankaya, Birlik Mahallesindeki Mekanımız İle Sizlerin Hizmetinizdeyiz.

Base Life Club

"Klübe kaç!"

Çetmen Mobilya

Bugün 52 mağaza ve 86.000 metrekareyi aşan satış alanıyla hizmetinizdeyiz.

Güven Hastanesi

Ankara'nın köklü sağlık kuruluşlarından Güven Hastanesi

Zekids Çocuk Giyim

Çocukların bir birinden renkli dünyalarından esinlenen Zekids eğlenceli ve renkli koleksiyonları ile hayatınızın en değerli varlıkları.

Bebekom

Bebek ve çocuk mobilyaları

Gözde Şişik

Gözde Şişik özel günlerinizde yanınızda

Juventas

Sizlere uzmanlığımızla ilgili her konuda hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Centrum Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek alanında yılların deneyimi ile hizmet vermekte olan Centrum klinik, tüp bebek tedavilerinin her türlüsü başta olmak üzere, tüp bebek ile birlikte olan genetik işlemler, tüp bebek başarısını artıran ek tedaviler, aşılama hizmetleri, androloji işlemleri ve gebelik odaklı yardımla üreme teknikleri alanında başarı ile hizmet vermektedir.

Pierre Cardin Baby Furniture

Pierre Cardin Baby Furniture

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır Sağlık Grubu güvencesiyle...

Turta Home Cafe

Yeşillikler içinde harika bir bahçe eşsiz sunum. Arkadaşlarınızla kafanızı dinleyip harika vakit geçireceksiniz.

Tuba Günebak

Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ndeki ilk görüşmenizde Yrd. Doç. Dr. Tuba Günebak tarafından ön değerlendirmeniz yapılır.

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Dünyanın 105 ülkesinden on binlerce çift Bahçeci’yi tercih ederek bebek sahibi oldu. Hep daha iyisi için çalışıyor, her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle kocaman bir aile yaratıyoruz.

Anadolu Sigorta

Kaybetmek yok

Aydan Uçak Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı

2010 senesinden beri en özel günlerde fotoğraf çekiyor. Düğün Fotoğrafçısı veya Doğum Fotoğrafçısı arıyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Dyt. Sevil Dilara GÜNALDI

Sağlıklı ve keyifli yaşamın profesyonel yardımcısı

Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Anatolia ailesi olarak tedavinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyarız...

Tab Sanat Akademi

"Güzel sanatlarin bulusma noktasi..."

MA&ME&PA Family Club Music4Kids

Çünkü biz aile için varız…

Koyuncuoğlu Kebap

Koyuncuoğlu Kebap Baklava

İlk Nefes Yaşam Merkezi

Anne ve bebek sağlığı açısından normal doğumun yeniden ön plana çıktığı günümüzde, Anne – Baba adaylarının doğuma hazırlık ve doğum aşamasında ruhsal ve fiziksel anlamda daha güçlü hazırlanmasını sağlamak son derece önemlidir. Doula (Doğum Koçluğu) yardımı alan ebeveynlerin hamilelik sürecinde davranışlarında ve tepkilerinde olumlu farklılıklar gözlemlenmektedir. Kendilerini daha güvende hissederler, daha uyumlu olurlar, sezaryen yön

Allianz

Biz Allianz’ız... Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak, toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olmak vizyonuyla çalışırız.

Adım Sanat Merkezi

Sanatın eğlence ile buluştuğu nokta

A8 Party House and Organization

Avukat bir ANNENİN Parti evi hayaliyle başlayıp, organizasyon işletmeciliği ile devam eden ve bunu anneliğinin hassasiyetiyle harmanlayan birinin yarattığı bir eviz işte

Bluuh Baby Spa Ankara

Ankara'nın ilk ve tek bebek spa merkezi Bluuh Baby Spa'da gelişim, öğrenme ve eğlence bir arada.

Dengelihayat

Genel yaklaşımımız ideal kilonuza güncel hayatınızda zorlanmadan, aç kalmadan, yaşam tarzınıza paralel ve mutlu bir beslenme planı ile ulaşmanız; bizimle kazanmış olduğunuz doğru alışkanlıklarınızla, sağlıklı bir sonuç elde etmenizi sağlamaktır.

Curcuna Çocuk Parti Evi

Curcuna Parti Evi profesyonel kadrosuyla başta doğum günleri olmak üzere özel gün organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz 250 metrekarelik her tarafı eğlence dolu bir parti evi.

Tavacı Recep Usta

Bizler gülümsüyoruz, keyifle yaptığımız her yemekte, iştahla tabağa değen her çatal sesiyle, meraklı gözlerle teşekkür eden her konuğumuzla…

Lilyum Organizasyon

Bebeğinizin her anında yanınızda

Prof.Dr.Bülent Berker

Jinekolojik Cerrahi, Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Uzmanı

İnci Steak

Ankara’nın beklenen lezzeti İnci Steak, Çayyolu’nda açıldı.

Scarlet Party House

Açılışa özel fiyatları kaçırmayın.

Toker Bebe

Anne bebek marketi

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Memorial Ankara Hastanesi

Geleceği günümüze taşıyan bir dünya hastanesi...

Prof.Dr. Bülent Tıraş

Prof.Dr. Bülent Tıraş tüp bebek tedavisi

Doğal Doğum Ankara

Gebelerin doğum korkuları ve duygu boşaltım teknikleri ile uğraşırken olayın temelinde cinsellik süreci, aile dinamikleri sosyal çevre v.b. bir sürü faktöründe doğum korkusunun altından çıktığını gördükçe 2015 yılında Türk Psikiyatristleri Derneği’nin desteklediği, Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği CETAD’tan cinsel terapi eğitimi aldım.Türkiye 'de cinsellik konusunda belli bir otoritesi olan CİSED' in cinsel terapi eğitimini ta

Eglencedunyası Parti Evi

1998 yılında düğün, nişan, kına ve sünnet organizasyonları ile başlayan firmamız profesyonel kadrosu ile 2009 yılından itibaren doğum günü organizasyonları ve size özel organizasyonlara imza atmıştır.

Aykon Akademi

Aykon Spor Klübü farkıyla, hedefine ulaşmak için; doğru teknik ve kondisyonla başla.

Ebru Toprakçı

Mutlu doğum için herşey

Esin Sağdıç

Doğum'un gecesi gündüzü yoktur. Bu zamanı sadece bebek belirler. Doğum fotoğrafçısı, o anı bekleyen nöbetçidir.

İnteraktifdiyet Diyet Merkezi

Sağlıklı yaşam ,doğru destekle, çok kolay!

Prof.Dr. Teksen Çamlıbel

İlklerin doktoru

Luppa Restoran Cafe

Çocuk dostu restoran :)

Dodo Çocuk

Bebek,çocuk,genç

Lena Organizasyon

Çocuğunuz ve sizin için son derece önemli olan Sünnet düğünü organizasyonlarına dair ne varsa, Lena Organizasyon olarak yaptığımız yüzlerce organizasyonlardan edindiğimiz tecrübe ile bu özel gününüzde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Studyo Sakura

Amacimiz bebekleriniz ve çocuklarinizin dogalligini yansitmak.

Maviada Eğitim Merkezi

Maviada Yüzme Cankurtaran ve Dalış Eğitimler ve Malzemeleri Merkezi

On Baby Studio

Doğum ve bebek fotoğrafçısı

Fevzi Hoca

Ankara'nın ve Türkiye'nin 1 numarası

Coccinella Pasta Evi

Benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen...

Simge Büyükgüzel Events

Simge Büyükgüzel Events