- bu anılar saklanmaya değer

‘Fotoğrafçını belirlemeden önce kısa bir araştırma yaparak en uygun dönemi ve şartları, kendini hangi ortamda daha rahat hissedeceğini ve çekimlerin nasıl bir konseptte olacağını belirleyip sonrasında görüşmeler yapmakta yarar var.’

Hayatının en önemli olaylarından biri gerçekleşiyor. Bu anları ölümsüzleştirmek önceliklerinden biri olacaktır. Yapacağın tüm organizasyonlarda bir fotoğrafçıya ihtiyacın olabilir ancak eğer bütçen kısıtlıysa en çok hangi anlar için özel fotoğrafların olmasını istediğini belirleyebilirsin.

Bir öncelik sıralaması yapacak olursak hamileliğinin sonlarına doğru hamilelik fotoğrafların, doğum, yenidoğan ve bebeğinin 1. Yaş günü fotoğrafları muhtemelen öncelikli olacaktır. Bütçesi kısıtlı olanlar için pek çok profesyonel fotoğrafçının paket programlar uyguladığını da hatırlatalım.

Fotoğraf çekimleri için konseptini kendin belirleyebilir ya da tamamen işi profesyonellere bırakabilirsin. Tabi belirlenecek konsept için çekimin yapılacağı dönemin olası hava şartları da göz önünde bulundurulmalı.

Kış hamileleri ve bebekleri için stüdyo şartlarında çekim yapabilen ve çeşitli konseptler bulunduran pek çok profesyonel fotoğrafçı bulunuyor. Yine çekimlerin kış aylarına rastlaması durumunda çekimleri ev şartlarında gerçekleştirmek de mümkün. F

otoğrafçını belirlemeden önce kısa bir araştırma yaparak en uygun dönemi ve şartları, kendini hangi ortamda daha rahat hissedeceğini ve çekimlerin nasıl bir konseptte olacağını belirleyip sonrasında görüşmeler yapmakta yarar var.

Örneğin hamilelik fotoğrafları için profesyonel fotoğrafçıların annenin enerjisi ve kendini daha iyi hissetmesi açısından hamileliğin son haftalarına bırakılmamasını önerdiğini söyleyebiliriz. Şehrinin hamile anneler ve bebekler için profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren fotoğrafçıları listesini buradan bulabilirsin.

Önceki

- listeler

Sonraki

- kutlayacak bir dolu şey

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Studyo Sakura

Amacimiz bebekleriniz ve çocuklarinizin dogalligini yansitmak.

Memorial Ankara Hastanesi

Geleceği günümüze taşıyan bir dünya hastanesi...

Anadolu Sigorta

Kaybetmek yok

Eve Sığamadık Parti ve Oyun Evi

Ankara Çankaya'da Bulunan Mekanımızda Çocuklarınızın Doğum Gününü Eğlenceli Ortamında Kutlamak ve Oyun Grublarımızla Çocuklarınızın El beceri, Zeka, Koordinasyon, İletişim Gelişimleri için en iyi adresiniz.

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Dünyanın 105 ülkesinden on binlerce çift Bahçeci’yi tercih ederek bebek sahibi oldu. Hep daha iyisi için çalışıyor, her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle kocaman bir aile yaratıyoruz.

Lilyum Organizasyon

Bebeğinizin her anında yanınızda

Eglencedunyası Parti Evi

1998 yılında düğün, nişan, kına ve sünnet organizasyonları ile başlayan firmamız profesyonel kadrosu ile 2009 yılından itibaren doğum günü organizasyonları ve size özel organizasyonlara imza atmıştır.

Koyuncuoğlu Kebap

Koyuncuoğlu Kebap Baklava

Tavacı Recep Usta

Bizler gülümsüyoruz, keyifle yaptığımız her yemekte, iştahla tabağa değen her çatal sesiyle, meraklı gözlerle teşekkür eden her konuğumuzla…

Prof.Dr. Teksen Çamlıbel

İlklerin doktoru

Aydan Uçak Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı

2010 senesinden beri en özel günlerde fotoğraf çekiyor. Düğün Fotoğrafçısı veya Doğum Fotoğrafçısı arıyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Dengelihayat

Genel yaklaşımımız ideal kilonuza güncel hayatınızda zorlanmadan, aç kalmadan, yaşam tarzınıza paralel ve mutlu bir beslenme planı ile ulaşmanız; bizimle kazanmış olduğunuz doğru alışkanlıklarınızla, sağlıklı bir sonuç elde etmenizi sağlamaktır.

On Baby Studio

Doğum ve bebek fotoğrafçısı

Pierre Cardin Baby Furniture

Pierre Cardin Baby Furniture

Prenses Organizasyon

Bebeğinizin her adımında beraberiz

Simge Büyükgüzel Events

Simge Büyükgüzel Events

Scarlet Party House

Açılışa özel fiyatları kaçırmayın.

Çetmen Mobilya

Bugün 52 mağaza ve 86.000 metrekareyi aşan satış alanıyla hizmetinizdeyiz.

Sak Organizasyon

19 yıllık tecrübesiyle

Curcuna Çocuk Parti Evi

Curcuna Parti Evi profesyonel kadrosuyla başta doğum günleri olmak üzere özel gün organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz 250 metrekarelik her tarafı eğlence dolu bir parti evi.

Aykon Akademi

Aykon Spor Klübü farkıyla, hedefine ulaşmak için; doğru teknik ve kondisyonla başla.

Centrum Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek alanında yılların deneyimi ile hizmet vermekte olan Centrum klinik, tüp bebek tedavilerinin her türlüsü başta olmak üzere, tüp bebek ile birlikte olan genetik işlemler, tüp bebek başarısını artıran ek tedaviler, aşılama hizmetleri, androloji işlemleri ve gebelik odaklı yardımla üreme teknikleri alanında başarı ile hizmet vermektedir.

Allianz

Biz Allianz’ız... Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak, toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olmak vizyonuyla çalışırız.

Toker Bebe

Anne bebek marketi

Prof.Dr. Bülent Tıraş

Prof.Dr. Bülent Tıraş tüp bebek tedavisi

Turta Home Cafe

Yeşillikler içinde harika bir bahçe eşsiz sunum. Arkadaşlarınızla kafanızı dinleyip harika vakit geçireceksiniz.

Sports International Bilkent

Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir. Çocuk merkezi yetişkinlerden ayrı bir departmandır. 0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar da uygulanmaktadır.

Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Anatolia ailesi olarak tedavinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyarız...

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Doğal Doğum Ankara

Gebelerin doğum korkuları ve duygu boşaltım teknikleri ile uğraşırken olayın temelinde cinsellik süreci, aile dinamikleri sosyal çevre v.b. bir sürü faktöründe doğum korkusunun altından çıktığını gördükçe 2015 yılında Türk Psikiyatristleri Derneği’nin desteklediği, Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği CETAD’tan cinsel terapi eğitimi aldım.Türkiye 'de cinsellik konusunda belli bir otoritesi olan CİSED' in cinsel terapi eğitimini ta

Juventas

Sizlere uzmanlığımızla ilgili her konuda hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Tuba Günebak

Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ndeki ilk görüşmenizde Yrd. Doç. Dr. Tuba Günebak tarafından ön değerlendirmeniz yapılır.

Base Life Club

"Klübe kaç!"

Esin Sağdıç

Doğum'un gecesi gündüzü yoktur. Bu zamanı sadece bebek belirler. Doğum fotoğrafçısı, o anı bekleyen nöbetçidir.

İnteraktifdiyet Diyet Merkezi

Sağlıklı yaşam ,doğru destekle, çok kolay!

OLALAA PARTİ EVİ

Ankara, Çankaya, Birlik Mahallesindeki Mekanımız İle Sizlerin Hizmetinizdeyiz.

Güven Hastanesi

Ankara'nın köklü sağlık kuruluşlarından Güven Hastanesi

Coccinella Pasta Evi

Benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen...

E-Bebek

Anne ilgisi,uzman bilgisi

Luppa Restoran Cafe

Çocuk dostu restoran :)

Dodo Çocuk

Bebek,çocuk,genç

İnci Steak

Ankara’nın beklenen lezzeti İnci Steak, Çayyolu’nda açıldı.

İlk Nefes Yaşam Merkezi

Anne ve bebek sağlığı açısından normal doğumun yeniden ön plana çıktığı günümüzde, Anne – Baba adaylarının doğuma hazırlık ve doğum aşamasında ruhsal ve fiziksel anlamda daha güçlü hazırlanmasını sağlamak son derece önemlidir. Doula (Doğum Koçluğu) yardımı alan ebeveynlerin hamilelik sürecinde davranışlarında ve tepkilerinde olumlu farklılıklar gözlemlenmektedir. Kendilerini daha güvende hissederler, daha uyumlu olurlar, sezaryen yön

Prof.Dr.Bülent Berker

Jinekolojik Cerrahi, Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Uzmanı

Çocukca Mobilya

Medicana International Ankara

Dünya çapındaki tecrübesiyle annelerin yanında.

Beyaz Vizyon Tanıtım Organizasyon

Fevzi Hoca

Ankara'nın ve Türkiye'nin 1 numarası

Lena Organizasyon

Çocuğunuz ve sizin için son derece önemli olan Sünnet düğünü organizasyonlarına dair ne varsa, Lena Organizasyon olarak yaptığımız yüzlerce organizasyonlardan edindiğimiz tecrübe ile bu özel gününüzde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Dyt. Sevil Dilara GÜNALDI

Sağlıklı ve keyifli yaşamın profesyonel yardımcısı

Tab Sanat Akademi

"Güzel sanatlarin bulusma noktasi..."

MA&ME&PA Family Club Music4Kids

Çünkü biz aile için varız…

Maviada Eğitim Merkezi

Maviada Yüzme Cankurtaran ve Dalış Eğitimler ve Malzemeleri Merkezi

Bluuh Baby Spa Ankara

Ankara'nın ilk ve tek bebek spa merkezi Bluuh Baby Spa'da gelişim, öğrenme ve eğlence bir arada.

Bebekom

Bebek ve çocuk mobilyaları

Ebru Toprakçı

Mutlu doğum için herşey

Adım Sanat Merkezi

Sanatın eğlence ile buluştuğu nokta

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır Sağlık Grubu güvencesiyle...

A8 Party House and Organization

Avukat bir ANNENİN Parti evi hayaliyle başlayıp, organizasyon işletmeciliği ile devam eden ve bunu anneliğinin hassasiyetiyle harmanlayan birinin yarattığı bir eviz işte

Zekids Çocuk Giyim

Çocukların bir birinden renkli dünyalarından esinlenen Zekids eğlenceli ve renkli koleksiyonları ile hayatınızın en değerli varlıkları.

Gözde Şişik

Gözde Şişik özel günlerinizde yanınızda