- hastaneler de süslenir

'Artık hastane odası süsleme hastanelerin kadın doğum kliniklerinde yaygın olarak gerçekleştiriliyor. Bu ilk doğumun olacaksa ya da bu hastanede ilk kez doğum yapıyor olacaksan mutlaka önceden gidip hastaneyi ve kadın doğum kliniklerinin odalarını tanımalısın.'

Nasıl geçer dediğin 9 ay geçmiş ve büyük gün yaklaşmışsa doğum için hazırlıklara başladın demektir. Doğum için belirlediğin hastane odasının sen, bebeğin ve misafirlerin için hazırlanması gündemindeki konulardan biri olacak. Burada belirlediğin konsept ve tema üzerinden gitmek işleri kolaylaştıracaktır. Temanı bebek odası ve diğer partiler için seçtiğin temanın devamı olarak da düşünebilirsin. 

Artık hastane odası süsleme hastanelerin kadın doğum kliniklerinde yaygın olarak gerçekleştiriliyor. Bu ilk doğumun olacaksa ya da bu hastanede ilk kez doğum yapıyor olacaksan mutlaka önceden gidip hastaneyi ve kadın doğum kliniklerinin odalarını tanımalısın. Böylelikle doğum anında ve sonrası birkaç günde bebeğinle ilk dakikalarını geçireceğin odanın şartlarını bilmek hayalini kurduğun, fotoğraflarla da ölümsüzleştirilecek olan odanızı tasarlaman için ilk adımı oluşturacaktır.

Bazı hastanelerin süslemelerle ilgili kısıtlamaları olabiliyor, örneğin artık pek çok hastane odalara çiçek kabul etmiyor. Bunun gibi kısıtlamaları ve uygunluk durumlarını da biliyor olmak hastane odanın süslenmesi konusunda son dakika sürprizleri yaşamanın önüne geçecektir.

Profesyonel firmalar bu konudaki kısıtlamalara hakim olduğundan işi profesyonellere bırakarak sen yaklaşan doğumuna ve bebeğini kucağına alacağın ilk dakikalara yoğunlaşabilirsin. Geri kalan her şey için organizasyon firmaları zaten uzmanlaşmış durumdalar.

Bir organizasyon firmasıyla anlaşmadan önce mutlaka; beklenen doğum tarihini, doğumun hangi hastanede gerçekleşeceğini, temanı, nasıl bir konsept istediğini, hastanenin sağladığı olanaklar ve kısıtlamaları, yaklaşık olarak kaç misafir beklediğini ve kesin olarak istediğin/istemediğin şeyleri belirlemiş olmalısın. Şehrin organizasyon firmalarına ve bu harika anları ölümsüzleştirecek bebek fotoğrafçılarına buradan ulaşabilirsin.

Önceki

-baby shower / hamileliğe veda

Sonraki

- bebek mevlidi

Allianz

Biz Allianz’ız... Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak, toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olmak vizyonuyla çalışırız.

Turta Home Cafe

Yeşillikler içinde harika bir bahçe eşsiz sunum. Arkadaşlarınızla kafanızı dinleyip harika vakit geçireceksiniz.

Çocukca Mobilya

Prof.Dr.Bülent Berker

Jinekolojik Cerrahi, Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Uzmanı

Studyo Sakura

Amacimiz bebekleriniz ve çocuklarinizin dogalligini yansitmak.

Tavacı Recep Usta

Bizler gülümsüyoruz, keyifle yaptığımız her yemekte, iştahla tabağa değen her çatal sesiyle, meraklı gözlerle teşekkür eden her konuğumuzla…

Ebru Toprakçı

Mutlu doğum için herşey

Dodo Çocuk

Bebek,çocuk,genç

Simge Büyükgüzel Events

Simge Büyükgüzel Events

Aykon Akademi

Aykon Spor Klübü farkıyla, hedefine ulaşmak için; doğru teknik ve kondisyonla başla.

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

A8 Party House and Organization

Avukat bir ANNENİN Parti evi hayaliyle başlayıp, organizasyon işletmeciliği ile devam eden ve bunu anneliğinin hassasiyetiyle harmanlayan birinin yarattığı bir eviz işte

Prof.Dr. Bülent Tıraş

Prof.Dr. Bülent Tıraş tüp bebek tedavisi

İnteraktifdiyet Diyet Merkezi

Sağlıklı yaşam ,doğru destekle, çok kolay!

Toker Bebe

Anne bebek marketi

Eglencedunyası Parti Evi

1998 yılında düğün, nişan, kına ve sünnet organizasyonları ile başlayan firmamız profesyonel kadrosu ile 2009 yılından itibaren doğum günü organizasyonları ve size özel organizasyonlara imza atmıştır.

On Baby Studio

Doğum ve bebek fotoğrafçısı

Zekids Çocuk Giyim

Çocukların bir birinden renkli dünyalarından esinlenen Zekids eğlenceli ve renkli koleksiyonları ile hayatınızın en değerli varlıkları.

Lilyum Organizasyon

Bebeğinizin her anında yanınızda

Maviada Eğitim Merkezi

Maviada Yüzme Cankurtaran ve Dalış Eğitimler ve Malzemeleri Merkezi

Sak Organizasyon

19 yıllık tecrübesiyle

Lena Organizasyon

Çocuğunuz ve sizin için son derece önemli olan Sünnet düğünü organizasyonlarına dair ne varsa, Lena Organizasyon olarak yaptığımız yüzlerce organizasyonlardan edindiğimiz tecrübe ile bu özel gününüzde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bebekom

Bebek ve çocuk mobilyaları

Base Life Club

"Klübe kaç!"

E-Bebek

Anne ilgisi,uzman bilgisi

Esin Sağdıç

Doğum'un gecesi gündüzü yoktur. Bu zamanı sadece bebek belirler. Doğum fotoğrafçısı, o anı bekleyen nöbetçidir.

Scarlet Party House

Açılışa özel fiyatları kaçırmayın.

Sports International Bilkent

Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir. Çocuk merkezi yetişkinlerden ayrı bir departmandır. 0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar da uygulanmaktadır.

Medicana International Ankara

Dünya çapındaki tecrübesiyle annelerin yanında.

Memorial Ankara Hastanesi

Geleceği günümüze taşıyan bir dünya hastanesi...

Prof.Dr. Teksen Çamlıbel

İlklerin doktoru

Adım Sanat Merkezi

Sanatın eğlence ile buluştuğu nokta

İnci Steak

Ankara’nın beklenen lezzeti İnci Steak, Çayyolu’nda açıldı.

Koyuncuoğlu Kebap

Koyuncuoğlu Kebap Baklava

Dengelihayat

Genel yaklaşımımız ideal kilonuza güncel hayatınızda zorlanmadan, aç kalmadan, yaşam tarzınıza paralel ve mutlu bir beslenme planı ile ulaşmanız; bizimle kazanmış olduğunuz doğru alışkanlıklarınızla, sağlıklı bir sonuç elde etmenizi sağlamaktır.

Curcuna Çocuk Parti Evi

Curcuna Parti Evi profesyonel kadrosuyla başta doğum günleri olmak üzere özel gün organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz 250 metrekarelik her tarafı eğlence dolu bir parti evi.

Fevzi Hoca

Ankara'nın ve Türkiye'nin 1 numarası

MA&ME&PA Family Club Music4Kids

Çünkü biz aile için varız…

Dyt. Sevil Dilara GÜNALDI

Sağlıklı ve keyifli yaşamın profesyonel yardımcısı

Tuba Günebak

Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ndeki ilk görüşmenizde Yrd. Doç. Dr. Tuba Günebak tarafından ön değerlendirmeniz yapılır.

Pierre Cardin Baby Furniture

Pierre Cardin Baby Furniture

OLALAA PARTİ EVİ

Ankara, Çankaya, Birlik Mahallesindeki Mekanımız İle Sizlerin Hizmetinizdeyiz.

Prenses Organizasyon

Bebeğinizin her adımında beraberiz

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Centrum Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek alanında yılların deneyimi ile hizmet vermekte olan Centrum klinik, tüp bebek tedavilerinin her türlüsü başta olmak üzere, tüp bebek ile birlikte olan genetik işlemler, tüp bebek başarısını artıran ek tedaviler, aşılama hizmetleri, androloji işlemleri ve gebelik odaklı yardımla üreme teknikleri alanında başarı ile hizmet vermektedir.

Gözde Şişik

Gözde Şişik özel günlerinizde yanınızda

Juventas

Sizlere uzmanlığımızla ilgili her konuda hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Tab Sanat Akademi

"Güzel sanatlarin bulusma noktasi..."

Eve Sığamadık Parti ve Oyun Evi

Ankara Çankaya'da Bulunan Mekanımızda Çocuklarınızın Doğum Gününü Eğlenceli Ortamında Kutlamak ve Oyun Grublarımızla Çocuklarınızın El beceri, Zeka, Koordinasyon, İletişim Gelişimleri için en iyi adresiniz.

Coccinella Pasta Evi

Benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen...

Çetmen Mobilya

Bugün 52 mağaza ve 86.000 metrekareyi aşan satış alanıyla hizmetinizdeyiz.

Anadolu Sigorta

Kaybetmek yok

Aydan Uçak Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı

2010 senesinden beri en özel günlerde fotoğraf çekiyor. Düğün Fotoğrafçısı veya Doğum Fotoğrafçısı arıyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır Sağlık Grubu güvencesiyle...

Beyaz Vizyon Tanıtım Organizasyon

İlk Nefes Yaşam Merkezi

Anne ve bebek sağlığı açısından normal doğumun yeniden ön plana çıktığı günümüzde, Anne – Baba adaylarının doğuma hazırlık ve doğum aşamasında ruhsal ve fiziksel anlamda daha güçlü hazırlanmasını sağlamak son derece önemlidir. Doula (Doğum Koçluğu) yardımı alan ebeveynlerin hamilelik sürecinde davranışlarında ve tepkilerinde olumlu farklılıklar gözlemlenmektedir. Kendilerini daha güvende hissederler, daha uyumlu olurlar, sezaryen yön

Güven Hastanesi

Ankara'nın köklü sağlık kuruluşlarından Güven Hastanesi

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Dünyanın 105 ülkesinden on binlerce çift Bahçeci’yi tercih ederek bebek sahibi oldu. Hep daha iyisi için çalışıyor, her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle kocaman bir aile yaratıyoruz.

Bluuh Baby Spa Ankara

Ankara'nın ilk ve tek bebek spa merkezi Bluuh Baby Spa'da gelişim, öğrenme ve eğlence bir arada.

Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Anatolia ailesi olarak tedavinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyarız...

Doğal Doğum Ankara

Gebelerin doğum korkuları ve duygu boşaltım teknikleri ile uğraşırken olayın temelinde cinsellik süreci, aile dinamikleri sosyal çevre v.b. bir sürü faktöründe doğum korkusunun altından çıktığını gördükçe 2015 yılında Türk Psikiyatristleri Derneği’nin desteklediği, Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği CETAD’tan cinsel terapi eğitimi aldım.Türkiye 'de cinsellik konusunda belli bir otoritesi olan CİSED' in cinsel terapi eğitimini ta

Luppa Restoran Cafe

Çocuk dostu restoran :)