1

Bluuh Baby Spa Ankara

Türkiye genelinde aktif olarak 6 şubesi bulunan ve 4 şubesi daha açılacak olan Bluuh Baby Spa tam bir aile aktivitesidir.
 
Seanslarımıza bebeğin yüzmesi, masajı, annelerimize el masajı ve mini bir açık büfemiz dahildir. Bebeklerimiz tekli küvetlerde yüzmekte ve her bebek için küvetler yeniden doldurulup seans bitince boşaltılarak organik temizleyicilerle temizlenmektedir. Sularımız normal kullanılan su olup küvete dolum yapılırken filtreleme sistemi kullanılmaktadır. Klor veya herhangi bir kimyasal asla bulunmuyor. Bebek boyun simidi ile yüzeceğinden başı suya girmiyor ve kulaklarına su kaçmıyor. Su ısısı 36-37 derecede tutuluyor.
 
Uygulanan masajın bebeğin sağlıklı büyümesi, gelişmesi, kas-iskelet sisteminin gelişmesi ve bağırsaklarında biriken gazın cıkarılması gibi pek çok fizyolojik etkisi olup cevresi ile iletişimini güçlendirmesini sağlar.
Bebek masajının destekçisi floating (suda dans) ise bebeklere bir çok beceriyi erken yasta kazandırır, kas gelişimini, denge ve koordinasyonunu destekler. Sinir sistemini rahatlatır. Psikolojik ve sosyal gelişimini, bağımsızlığını ve özgüvenini destekler.
  • Yönetici Bluuh Baby Spa Ankara
  • Telefon 03122198476
  • E-posta bluuhbabyspa.com
  • İl Ankara
  • İlçe Çankaya
 İnstagram      : bluuhbabyspaankara
Web sitemiz  :   bluuhbabyspa.com
Adres              : Mustafa Kemal Mah. 2157 Sk. No13/5 Efe Plaza Çankaya/ANKARA
İletişim           : 03122198476 - 05425116427