A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: subviews/company_detail.php

Line Number: 10

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/bebekindex.com/httpdocs/application/views/subviews/company_detail.php
Line: 10
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/bebekindex.com/httpdocs/application/views/layouts/standart.php
Line: 10
Function: view

File: /var/www/vhosts/bebekindex.com/httpdocs/application/controllers/Company.php
Line: 42
Function: view

File: /var/www/vhosts/bebekindex.com/httpdocs/index.php
Line: 325
Function: require_once

" class='img-fluid' style='width: 100%;'>
0

Toker Bebe

Ankara’nın ilk bebek mağazalarından olan Toker Bebe, 1968 yılından itibaren perakende satış sektöründen elde ettiği deneyimi e-toker.com aracılığıyla herkesin ulaşabileceği şekilde hizmetinize sunmak istemektedir.
 
   Anne ve bebek ürünleri üzerine uzmanlaşan Toker Bebe, mevcut 7 perakende satış mağazası ile şehrinin güvenini kazanmış ve sektörün en önemli markalarından biri olarak her daim itibarını korumuştur.
 
   Çağın gerekliliklerinin farkında ve kendisini her yönde geliştirmeyi ilke edinmiş olan Toker Bebe, elde ettiği başarıyı e-toker.com ile de devam ettirmek ve kendi sınırlarını genişletmek arzusundadır. 12000m2’yi aşan toplam satış alanı ve 5000m2’lik bir mağazası ile Avrupa’nın en büyük bebek alışveriş merkezlerinden olan Toker Bebe, geniş ürün gamı, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve en önemlisi de sağladığı güven ile sektördeki başarısını her geçen gün artırmaktadır.
 
   Ürün ve marka çeşitliliği, hızlı ve sorunsuz teslimat, kolay iade imkânı, güvenli ve avantajlı ödeme, satış sonrası destek ile anne ve anne adaylarına ekonomik ve sorunsuz bir alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Bebek bakımı ve anneliğe dair ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünler, mutlu ailelerimiz için bir tık uzağınızdadır.
 
   Bebeğinizin sağlıklı gelişimine destek olmak, ebeveynlerin bu güzel duyguları doyasıya yaşamalarına katkıda bulunmak için her daim yanınızdayız. Siz ise, artık bir tık ötede, kalite ve memnuniyeti bulabileceğiniz yerdesiniz…
  • Yönetici Toker Bebe
  • Telefon 0312 911 1 666
  • E-posta info@e-toker.com
  • İl Ankara
  • İlçe Çankaya

Toker Bebe

Adres: Ceyhun Atıf Kansu Cad. Ata Plaza No:100/1-B Balgat/Ankara

Telefon:0312 911 1 666

Mail:info@e-toker.com