Anneliğe Yeni Bir Soluk Geliyor! bebekindex.com

Yıllar süren bir çalışma ve dayanışmanın hayata geçirilmesi bebekindex.com. Aynı duyguları yaşayan tüm kadınların önce kendilerine sonra da birbirlerine faydalı olabilmesi için çabalıyoruz.

Anneliğe yeni bir soluk geliyor.

Şehirli annenin koşuşturmaları arasında çocuğu için daha fazla zaman yaratması, harika bir rol model olabilmesi ve şehrin tüm imkanlarına kolaylıkla ulaşabilmesini hedefleyen bebekindex.com artık Ankaralı anneler için hazır.

bebekindex.com ailesi olarak şehirli ve sahici, esnek ve düzenliyiz. Her şey annenin mutluluğu ile başlar diyor ve tüm anneler bir olalım ve uyumlu aileler olalım istiyoruz.

Tüm bebekindex.com editörleri yazılarıyla anneliği özetliyor, hamileliği kolaylaştırıyor, merak ettiklerinize doğru yoldan ve kolayca ulaşabilin istiyor.

Önce Ankara dedik;

Tüm Türkye’den önce Ankaralı annelerin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Bölgesel çalıştığımız için büyük küçük tüm imkanlara daha kısa zamanda çözüm getiriyor ve birlikte güçleniyoruz. Ankara’da anneler ve çocuklar için çalışan tüm firmalarımızı sahipleniyor, ortak bir ekosistem yaratmaya çalışıyoruz.

Yıllar süren bir çalışma ve dayanışmanın hayata geçirilmesi bebekindex.com. Aynı duyguları yaşayan tüm kadınların önce kendilerine sonra da birbirlerine faydalı olabilmesi için çabalıyoruz. Adına Blog dediğimiz bir iletişim ağı kurduk. Merak ettiklerinizi bulabileceğiniz, yazarak paylaşabileceğiniz, fikir verip fikir alabileceğiniz bir platform oluşturduk.

Artık şehrin imkanlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz, kendinizi ifade edebileceğiniz ve birlikte çözümler üretebileceğimiz yepyeni bir ortam oluşturduk.  İhtiyacını duyduğunuz her zaman şehirli bir ortağınız olduğunu unutmayın, bebeği de gözünüzde büyütmeyin.

Sonraki

Bebeğim Kime Benzeyecek?