- artık vakti geldi diyorsan

''Artık vakti geldi diyorsan kendini yeni bir hayata hazırlamanın da vaktinin geldiğini duyurmak isterim. Unutma kural; ‘ sen mutlu, bebek mutlu, öyleyse tüm evren mutlu’ Önce seni mutlu etmenin ve süper bir hamilelik geçirmenin yollarına bakacağız.''

Hamilelik haberi senin için sürpriz olmuş da olabilir uzuuun zamandır planlıyor da olabilirsin. Kafanda yaratacağı soru işaretleri ne kadar farklı olsa da heyecanı aynı olacak.

Tüm düzenin değişeceği, önceki kimliğinden çok farklı birine dönüşeceğin kesin. Her şey de oldu gibi bu duyguyu da dozunda yaşamalı, belki çok yakınların dışındakilere haberi duyurmadan önce fikre önce kendinin alıştığına ve her şeyin yolunda gittiğine emin olmalısın. İlk aylarda yaşayacağın duygusal değişiklikler ve fiziksel olarak yaşayabileceğin sıkıntılar da bu süreçte doğru kararlar vermeni ve sağlıklı iletişim kurmanı güçleştirebilir. Böyle durumlarda sihirli bir sözcüğe başvuruyor olacağız; 'Bana yardım edebilir misin?'.

Her zaman işleri kendin yapmaya, her sıkıntının üstesinden kendin gelmeye alıştın biliyoruz. Doğrusunu da yaptın ancak şimdiki durum her ne kadar senin içinde gerçekleşiyor olsa da herkesi ilgilendiren bir durum ve inan aslında böyle durumlarda herkes yardımcı olmayı ister, sadece nasıl soracaklarını ve senin nasıl karşılayacağını bilemiyor olabilirler. Burada en hamile tavrını takınarak hangi konuda olursa olsun önce partnerinden sonra senin yanında olabilecek tüm yakınlarından destek almayı istemelisin. Hem unutma nasıl başlarsa öyle gider. Bebeğin doğumundan sonra gerçekten yardıma ihtiyaç duyduğun konular olduğunda bebeği beraber büyütebileceğin birilerinin olması işleri kolaylaştıracaktır.

Bu dönemi bundan sonraki hayatının bir başlangıcı olarak düşünebilir, kendini bu yeni kimliğine ve yaşayacaklarına hazırlayabilirsin. Diğer herşey içinse biz yanında olacağız. Hadi başlayalım.

 

Önceki

- bedenini hazırla

Sonraki

- ilk hazırlıklar/ sağlıklı hamilelik

İnci Steak

Ankara’nın beklenen lezzeti İnci Steak, Çayyolu’nda açıldı.

MA&ME&PA Family Club Music4Kids

Çünkü biz aile için varız…

İlk Nefes Yaşam Merkezi

Anne ve bebek sağlığı açısından normal doğumun yeniden ön plana çıktığı günümüzde, Anne – Baba adaylarının doğuma hazırlık ve doğum aşamasında ruhsal ve fiziksel anlamda daha güçlü hazırlanmasını sağlamak son derece önemlidir. Doula (Doğum Koçluğu) yardımı alan ebeveynlerin hamilelik sürecinde davranışlarında ve tepkilerinde olumlu farklılıklar gözlemlenmektedir. Kendilerini daha güvende hissederler, daha uyumlu olurlar, sezaryen yön

Prof.Dr.Bülent Berker

Jinekolojik Cerrahi, Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Uzmanı

E-Bebek

Anne ilgisi,uzman bilgisi

Tuba Günebak

Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ndeki ilk görüşmenizde Yrd. Doç. Dr. Tuba Günebak tarafından ön değerlendirmeniz yapılır.

Çetmen Mobilya

Bugün 52 mağaza ve 86.000 metrekareyi aşan satış alanıyla hizmetinizdeyiz.

Tab Sanat Akademi

"Güzel sanatlarin bulusma noktasi..."

Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Anatolia ailesi olarak tedavinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyarız...

Çocukca Mobilya

Coccinella Pasta Evi

Benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen...

Medicana International Ankara

Dünya çapındaki tecrübesiyle annelerin yanında.

Lena Organizasyon

Çocuğunuz ve sizin için son derece önemli olan Sünnet düğünü organizasyonlarına dair ne varsa, Lena Organizasyon olarak yaptığımız yüzlerce organizasyonlardan edindiğimiz tecrübe ile bu özel gününüzde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

A8 Party House and Organization

Avukat bir ANNENİN Parti evi hayaliyle başlayıp, organizasyon işletmeciliği ile devam eden ve bunu anneliğinin hassasiyetiyle harmanlayan birinin yarattığı bir eviz işte

Eve Sığamadık Parti ve Oyun Evi

Ankara Çankaya'da Bulunan Mekanımızda Çocuklarınızın Doğum Gününü Eğlenceli Ortamında Kutlamak ve Oyun Grublarımızla Çocuklarınızın El beceri, Zeka, Koordinasyon, İletişim Gelişimleri için en iyi adresiniz.

Doğal Doğum Ankara

Gebelerin doğum korkuları ve duygu boşaltım teknikleri ile uğraşırken olayın temelinde cinsellik süreci, aile dinamikleri sosyal çevre v.b. bir sürü faktöründe doğum korkusunun altından çıktığını gördükçe 2015 yılında Türk Psikiyatristleri Derneği’nin desteklediği, Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği CETAD’tan cinsel terapi eğitimi aldım.Türkiye 'de cinsellik konusunda belli bir otoritesi olan CİSED' in cinsel terapi eğitimini ta

Allianz

Biz Allianz’ız... Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak, toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olmak vizyonuyla çalışırız.

Turta Home Cafe

Yeşillikler içinde harika bir bahçe eşsiz sunum. Arkadaşlarınızla kafanızı dinleyip harika vakit geçireceksiniz.

Bluuh Baby Spa Ankara

Ankara'nın ilk ve tek bebek spa merkezi Bluuh Baby Spa'da gelişim, öğrenme ve eğlence bir arada.

İnteraktifdiyet Diyet Merkezi

Sağlıklı yaşam ,doğru destekle, çok kolay!

Juventas

Sizlere uzmanlığımızla ilgili her konuda hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Eglencedunyası Parti Evi

1998 yılında düğün, nişan, kına ve sünnet organizasyonları ile başlayan firmamız profesyonel kadrosu ile 2009 yılından itibaren doğum günü organizasyonları ve size özel organizasyonlara imza atmıştır.

OLALAA PARTİ EVİ

Ankara, Çankaya, Birlik Mahallesindeki Mekanımız İle Sizlerin Hizmetinizdeyiz.

Centrum Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek alanında yılların deneyimi ile hizmet vermekte olan Centrum klinik, tüp bebek tedavilerinin her türlüsü başta olmak üzere, tüp bebek ile birlikte olan genetik işlemler, tüp bebek başarısını artıran ek tedaviler, aşılama hizmetleri, androloji işlemleri ve gebelik odaklı yardımla üreme teknikleri alanında başarı ile hizmet vermektedir.

Aykon Akademi

Aykon Spor Klübü farkıyla, hedefine ulaşmak için; doğru teknik ve kondisyonla başla.

Maviada Eğitim Merkezi

Maviada Yüzme Cankurtaran ve Dalış Eğitimler ve Malzemeleri Merkezi

Toker Bebe

Anne bebek marketi

Studyo Sakura

Amacimiz bebekleriniz ve çocuklarinizin dogalligini yansitmak.

Pierre Cardin Baby Furniture

Pierre Cardin Baby Furniture

Simge Büyükgüzel Events

Simge Büyükgüzel Events

Curcuna Çocuk Parti Evi

Curcuna Parti Evi profesyonel kadrosuyla başta doğum günleri olmak üzere özel gün organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz 250 metrekarelik her tarafı eğlence dolu bir parti evi.

Prof.Dr. Bülent Tıraş

Prof.Dr. Bülent Tıraş tüp bebek tedavisi

Memorial Ankara Hastanesi

Geleceği günümüze taşıyan bir dünya hastanesi...

Esin Sağdıç

Doğum'un gecesi gündüzü yoktur. Bu zamanı sadece bebek belirler. Doğum fotoğrafçısı, o anı bekleyen nöbetçidir.

Aydan Uçak Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı

2010 senesinden beri en özel günlerde fotoğraf çekiyor. Düğün Fotoğrafçısı veya Doğum Fotoğrafçısı arıyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Vizyon Tanıtım Organizasyon

Bebekom

Bebek ve çocuk mobilyaları

Koyuncuoğlu Kebap

Koyuncuoğlu Kebap Baklava

Anadolu Sigorta

Kaybetmek yok

Tavacı Recep Usta

Bizler gülümsüyoruz, keyifle yaptığımız her yemekte, iştahla tabağa değen her çatal sesiyle, meraklı gözlerle teşekkür eden her konuğumuzla…

Adım Sanat Merkezi

Sanatın eğlence ile buluştuğu nokta

Scarlet Party House

Açılışa özel fiyatları kaçırmayın.

Base Life Club

"Klübe kaç!"

Dengelihayat

Genel yaklaşımımız ideal kilonuza güncel hayatınızda zorlanmadan, aç kalmadan, yaşam tarzınıza paralel ve mutlu bir beslenme planı ile ulaşmanız; bizimle kazanmış olduğunuz doğru alışkanlıklarınızla, sağlıklı bir sonuç elde etmenizi sağlamaktır.

Dodo Çocuk

Bebek,çocuk,genç

Fevzi Hoca

Ankara'nın ve Türkiye'nin 1 numarası

Sak Organizasyon

19 yıllık tecrübesiyle

Ebru Toprakçı

Mutlu doğum için herşey

On Baby Studio

Doğum ve bebek fotoğrafçısı

Prenses Organizasyon

Bebeğinizin her adımında beraberiz

Lilyum Organizasyon

Bebeğinizin her anında yanınızda

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Opr.Dr.Tevfik Sipahi

Sports International Bilkent

Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir. Çocuk merkezi yetişkinlerden ayrı bir departmandır. 0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar da uygulanmaktadır.

Güven Hastanesi

Ankara'nın köklü sağlık kuruluşlarından Güven Hastanesi

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Opr.Dr.İrfan TARHAN Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Dünyanın 105 ülkesinden on binlerce çift Bahçeci’yi tercih ederek bebek sahibi oldu. Hep daha iyisi için çalışıyor, her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle kocaman bir aile yaratıyoruz.

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır Sağlık Grubu güvencesiyle...

Dyt. Sevil Dilara GÜNALDI

Sağlıklı ve keyifli yaşamın profesyonel yardımcısı

Luppa Restoran Cafe

Çocuk dostu restoran :)

Prof.Dr. Teksen Çamlıbel

İlklerin doktoru

Gözde Şişik

Gözde Şişik özel günlerinizde yanınızda

Zekids Çocuk Giyim

Çocukların bir birinden renkli dünyalarından esinlenen Zekids eğlenceli ve renkli koleksiyonları ile hayatınızın en değerli varlıkları.